Zakład prowadzi sprzedaż akumulatorów wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Posiadamy w ciągłej sprzedaży akumulatory do wszystkich typów pojazdów samochodowych, maszyn i motocykli. Realizujemy zamówienia na nietypowe akumulatory i ogniwa, według zapotrzebowania klienta.DSC 2835


Jesteśmy przedstawicielami handlowymi Firm:
CENTRA-EXIDE,
BOSCH,
VARTA,
TOPLA,
DEKA,
LOXA,
FIAMM i innych.


Mamy w sprzedaży akumulatory wykonane w technologii żelowej, AGM i bezobsługowe według EN. do zasilania urządzeń stacjonarnych, łodzi i zabawek (skutery,samochody,guady).

W ciągłej sprzedaży posiadamy ładowarki, prostowniki oraz przenośne urządzenia do rozruchu i zasilania pojazdów i innych odbiorników elektrycznych na napięcie 12/24V.

Wymieniamy akumulatory w samochodach z systemem "START STOP" wraz z zaprogramowaniem.

Wykonujemy przewody rozruchowe i instalacyjne.

Zakład prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową z możliwością negocjacji cen zakupu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności.
Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena.
Zamówienie usług trwa tylko kilka minut. Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie.

Skorzystaj z naszej oferty, a obiecujemy, że nie będziesz żałował tej decyzji!