Oferta

Prowadzimy sprzedaż akumulatorów wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Posiadamy w ciągłej sprzedaży akumulatory do wszystkich typów pojazdów samochodowych, maszyn i motocykli. Realizujemy zamówienia na nietypowe akumulatory i ogniwa, według zapotrzebowania Klienta.

 

Mamy w sprzedaży akumulatory wykonane w technologii żelowej, AGM i bezobsługowe według EN. do zasilania urządzeń stacjonarnych, łodzi i zabawek (skutery,samochody,quady).

W ciągłej sprzedaży posiadamy ładowarki, prostowniki oraz przenośne urządzenia do rozruchu i zasilania pojazdów i innych odbiorników elektrycznych na napięcie 12/24V.

Wymieniamy akumulatory w samochodach z systemem „START STOP” wraz z kodowaniem.

Wykonujemy przewody rozruchowe i instalacyjne.

 

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową z możliwością negocjacji cen zakupu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Zamówienie usług trwa tylko kilka minut. Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie.

Jesteśmy przedstawicielami handlowymi firm:

Slider

Skorzystaj z naszej oferty, a obiecujemy, że nie będziesz żałował tej decyzji!

Teresa Lipa
OPINIA Z GOOGLE

Byłam w podróży. Wysiadł mi akumulator. Wymieniono mi go profesjonalnie, na poczekaniu. Polecam.

Marek Grochala
OPINIA Z MAP GOOGLE

Spece od akumulatorów znają się na swojej robocie. Kupuję u nich małe akumulatory żelowe. Ceny mają lepsze niż na Allegro.

Bogusław Betasik
OPINIA Z GOOGLE

Naprawdę wielki pozytyw: szybka wymiana, fachowa porada i dobra cena. Czego więcej można oczekiwać?

Tomasz Świech
OPINIA Z GOOGLE

super obsługa , szybka diagnostyka i wymiana akumulatora

Slider